free responsive site templates

Technologie

Czyli jak produkujemy reklamy

konstrukcje reklamowe spawanie

Produkujemy i montujemy wszystkie możliwe typy oznakowania obiektów od druku wielkoformatowego i tablic informacyjnych, przez plafony, kasetony i litery przestrzenne, aż po otoki, pylony i witacze. Montujemy podłogi, sufity, zabudowy meblowe i recepcyjne z płyt laminowanych, mineralno akrylowych i HPL. Wykonujemy elewacje z płyt kompozytowych w dowolnych kolorach i kształtach. Tak szeroka oferta pozwala nam na realizację dużych, kompleksowych kontraktów.

JESTEŚMY SAMOWYSTARCZALNI

Wszystkie elementy oznakowania produkujemy w naszym zakładzie produkcyjnym w Koleczkowie. Obiekt o wielkości 2400m2 wyposażony jest gilotyny, frezarki, krawędziarki, walcarki, zaginarki termiczne, termoformierki, drukarki UV oraz solwetowe, lakiernię mokrą oraz proszkową.

Stale zwiększamy swą konkurencyjność inwestując w nowe technologie. Stosujemy między innymi obróbkę plastyczną, spawanie oraz klejenie aluminium, termoformowanie próżniowe tworzyw oraz druk wielkoformatowy. 

konstrukcje reklamowe spawanie

JESTEŚMY LEAN

Rosnąca konkurencja zmusza firmy do optymalizacji procesów w taki sposób, aby zaoferować korzystne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości i terminowości. Usprawniamy procesy likwidując wąskie gardła poprzez zakup nowych maszyn i oprogramowania do sterowania procesami produkcji. Skupiamy się na etapach tworzenia wartości dodanej w każdym procesie technologicznym, cały czas dążąc do celu, którym jest eliminacja wszelkiego rodzaju strat. 

reklama

Doskonalimy nasze procesy zarządcze, naszą największą wartością jest zgrany i zaangażowany zespół. Każdy z nas bacznie obserwuje swoje otoczenie w poszukiwaniu nieprawidłowości i obszarów do doskonalenia.

Efektem jest sprawna realizacja każdego zlecenia bez pomyłek, strat i uszkodzeń.

Mobirise
Adres

Impel Visual Solutions S.A.
ul. Marsa 56A
04-242 Warszawa
NIP 7251838537

Biuro i produkcja

ul. Obrońców Wybrzeża 6
84-207 Koleczkowo

Email: ivs@impel.pl
Tel: +48 58 573 68 29

Linki

www.impel.pl