Stadiony Młodzieżowych Mistrzostw Świata U-20

28 maja 2019

Impel Visual Solutions przygotował sześć stadionów Młodzieżowych Mistrzostw Świata U-20.

7,8 tys. materiałów graficznych podzielonych na 600 elementów zamontowano na sześciu stadionach w zaledwie kilkanaście dni. Zlecenie obejmowało materiały graficzne dokoła murawy, oznakowanie pod koroną stadionu, oznakowanie sektorów, szatni, tuneli i korytarzy. Zlecenie w Łodzi, Gdyni, Bydgoszczy, Lublinie, Tychach i Bielsku-Białej zostało wykonane terminowo.

Największym wyzwaniem było sprostanie presji czasu i wymaganiom zamawiającego – podsumował Andrzej Kaszlewicz, dyrektor ds. realizacji. - Realizowaliśmy już projekty na tak dużą skalę, co pomogło sprostać wysokim oczekiwaniom zleceniodawcy.

Najbardziej prestiżowy był stadion w Łodzi, gdzie odbyła się inauguracja oraz finał. To było najbardziej wymagające zadanie. Musieliśmy dopracować wszystkie detale. Największe oczekiwania wiązały się właśnie z tym stadionem – przyznaje Maciej Bejnarowicz, grafik i instalator wydruków z firmy Impel Visual Solutions

Stadiony nie były pierwszym sportowym zleceniem Impel Visual Solutions. We współpracy z PZPN (Polski Związek Piłki Nożnej) realizowaliśmy kompletne oznakowanie stadionów w ramach rozgrywanych meczów towarzyskich i eliminacyjnych do Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Świata.

© Copyright 2021 Impel Visual Solutions SA | Grupa Impel | Ochrona danych osobowych | Status dużego przedsiębiorcy

Site was started with Mobirise