how to make a site for free

REALIZACJE

Poznaj nasze realizacje reklamowe

otoki i plafony

Masz to jak w banku

Nasze realizacje reklamowe to zarówno powtarzalne projekty dla odbiorców sieciowych, jak również niestandardowe i śmiałe pomysły dopasowane do potrzeb i gustów klientów instytucjonalnych. Wyszukane formy stworzone przez naszych stylistów i projektantów,
w połączeniu z materiałami wysokiej jakości i dbałością o każdy detal
w procesie produkcji, łączą się w wyjątkowe wrażenia estetyczne
i użytkowe.

płyty hpl

Zaskocz estetyką

W sieciowych placówkach bistro i restauracjach można spotkać wykonane przez nas elementy wystroju wnętrza lokalu (laminaty, płyty kompaktowe HPL, płyty kompozytowe i mineralno-akrylowe) oraz całą gamę ekspozytorów i kasetonów reklamowych. Ta różnorodność materiałów i technik wykonania daje nam możliwość aranżowania wspólnie z klientem przyjemnego klimatu, lubianych przez wszystkich miejsc spotkań.

pylony reklamowe

Bądź wielki

Jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość produkcji oznakowania dla klienta sieciowego nawet w sytuacji intensywnej ekspansji i uruchamiania wielu placówek w krótkim czasie. Biorąc pod uwagę ilość ekip montażowych, zaplecze transportowe oraz logistyczne, prace instalacyjne reklam
i oznakowania mogą odbywać się niezależnie w kilku regionach kraju jednocześnie.

litery 3D z ledami

Trzymaj standard

Na przestrzeni ostatnich kilku lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie
w zakresie produkcji reklam na rzecz klienta sieciowego. Obsługujemy kompleksowo sieci banków, stacji paliw, aptek, sklepów spożywczych i restauracji. Zapewniamy każdorazowo najwyższy standard produkcji i montażu zunifikowanej identyfikacji wizualnej.

reklama na imprezy sportowe

Wzbudzaj emocje

Wykonujemy elementy identyfikacji wizualnej na wszelkiego rodzaju imprezy sportowe, kulturalne czy biznesowe. Nasze projekty doskonale prezentują się zarówno podczas kameralnych imprez, jak i na wielkich obiektach dla wielotysięcznej widowni. Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie, by stworzyć przyjemne otoczenie, w którym emocje towarzyszące wydarzeniom będą jeszcze mocniejsze.

Siedziba

IMPEL VISUAL SOLUTIONS S.A.
ul. Marsa 56A
04-242 Warszawa
NIP 7251838537

Biuro i produkcja

ul. Obrońców Wybrzeża 6
84-207 Koleczkowo

Email: ivs@impel.pl
Tel: +48 58 573 68 29