bootstrap website templates

OFERTA

Produkcja i montaż reklam

Mając na uwadze wartość użytkową każdego projektu, miejsce montażu oraz walory estetyczne, z wielką rozwagą łączymy odpowiednie materiały z techniką ich obróbki.
Nasi projektanci i inżynierowie w procesie twórczej i wymagającej pracy, bacznie czuwają
nad procesem realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń.

kasetony reklamowe

OTOKI REKLAMOWE

Otoki to najlepsza forma oznakowania stacji paliw, dużych placówek handlowych i usługowych. Sprawiają, że obiekty są doskonale widoczne nawet z dużej odległości, a co więcej już z daleka bardzo dobrze rozpoznawalne. Otoki są elementami podświetlanymi, wykonane jako elementy płaskie lub gięte, nierzadko uzupełnione logotypem przestrzennym.

otoki reklamowe

PLAFONY I KASETONY

Plafony i kasetony reklamowe są najczęściej stosowaną formą identyfikacji wizualnej, zazwyczaj montowane na elewacjach budynków wraz z oświetleniem, choć mogą także być stosowane jako elementy oznakowania wewnętrznego lub reklamy mobilnej. Mogą być wykonane jako elementy płaskie lub wypukłe. Są stosunkowo tanie w produkcji, a do tego zdecydowanie bardziej widoczne
i o większych walorach estetycznych niż tradycyjny baner czy tablica informacyjna. 

pylon reklamowy podświetlany

PYLONY REKLAMOWE, INFORMACYJNE, CENOWE

Wyróżniającą się formą nośnika reklamowego są pylony. Wykonywane w różnorodnej technologii w zależności od wielkości, przeznaczenia oraz wymagań. Najczęściej umiejscowione są przy wjazdach na stacje paliw lub na duże obiekty logistyczno-magazynowe, na parkingach przed galeriami handlowymi oraz przy wjazdach na teren dużych przedsiębiorstw.
Rozróżniamy pylony: cenowe, reklamowe, informacyjne, parkingowe. 

litery przestrzenne 3D

LITERY I LOGOTYPY PRZESTRZENNE

Litery i logotypy przestrzenne są niezastąpionym rozwiązaniem oznakowania budynków i obiektów na dużych wysokościach. Najczęściej powstają według standardów zawartych w firmowej księdze identyfikacji wizualnej. Stanowią doskonały, stały i dobrze widzialny nośnik ekspozycji marki, co sprawia, że i same obiekty są rozpoznawalne już z dużych odległości. W zależności od ulokowania liter czy logotypu mogą być one jedno- lub dwustronnie podświetlane.

produkcja tablic informacyjnych

TABLICE INFORMACYJNE

Tablice informacyjne wykorzystywane są we wszelkiego rodzaju obiektach – urzędach, instytucjach, przedsiębiorstwach, obiektach handlowych i mieszkalnych. Wykonywane są z różnorodnych materiałów, we wszelkich rozmiarach i przystosowane do różnych rodzajów ekspozycji – od małych tabliczek montowanych na ściany do wielkoformatowych tablic wolnostojących.

zabudowa meblowa, recepcje

ZABUDOWY MEBLOWE I RECEPCYJNE

Laminaty oraz płyty kompaktowe HPL stanowią idealny materiał wykończeniowy miejsc użytku publicznego i lokali usługowych, gdyż nie wymagają konserwacji. Dzięki zaawansowanej technologii procesu wytwarzania, HPL jest całkowicie odporny na działanie wody, wilgoci
i pary wodnej, a niezwykła sprężystość materiału pozwala
na wykorzystanie go w miejscach szczególnie narażonych na eksploatację lub będących powierzchniami obłymi, niedostępnymi
dla popularnych materiałów wykończeniowych.

płyty hpl i kompozytowe

ELEWACJE

Płyty kompozytowe stosowane jako element wykończenia elewacji charakteryzują się możliwością projektowania fasad o dowolnych kształtach, bogatym wzornictwie i kolorystyce.
Stanowią materiał odpowiedni do wyoblania i gięcia, zachowując przy tym odporność na warunki atmosferyczne. Także dzięki właściwościom tłumiącym, stanowią jeden z najczęściej stosowanych materiałów wykończeniowych. 

płyty kompozytowe

STANDY I EKSPOZYTORY TARGOWE

Elementy wystawiennicze w obiektach handlowych to różnego rodzaju ekspozytory, regały i mocowania służące lepszemu lokowaniu towarów. Wykonywane są z wielu różnych materiałów w zależności
od wymagań, np. temperatury otoczenia, wytrzymałości obciążeniowej, mobilności. Projekty wykonywane są indywidualnie
dla każdego klienta.

Mobirise
Adres

Impel Visual Solutions S.A.
ul. Marsa 56A
04-242 Warszawa
NIP 7251838537

Biuro i produkcja

ul. Obrońców Wybrzeża 6
84-207 Koleczkowo

Email: ivs@impel.pl
Tel: +48 58 573 68 29

Linki

www.impel.pl