free website design templates

O NAS

Poznaj Impel Visual Solutions

Od wielu lat realizujemy usługi produkcji i montażu elementów wizualizacji zewnętrznej obiektów, aranżujemy wnętrza, wykonujemy instalacje reklamowe, dekoracyjne
i informacyjne. Każda przestrzeń jest dla nas inspiracją, każdy projekt wyzwaniem, każdy klient powodem do rozwoju.

Jesteśmy profesjonalistami i bardzo ważna jest dla nas dbałość o partnerskie relacje. Stawiamy na dobrą energię naszego zespołu i elastyczne podejście do wymogów naszych klientów.
Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo - począwszy od audytu, przez doradztwo
i projektowanie, do produkcji i końcowego montażu reklamy.

TECHNOLOGIA NAPĘDZA NASZE REALIZACJE

Posiadamy halę produkcyjną o wielkości 2400 m² wyposażoną w maszyny niezbędne do realizacji nawet bardzo skomplikowanych projektów. Inwestycja w technologiczne zaplecze sprawia, że zwiększamy potencjał naszych możliwości, a klientom dostarczamy produkty wykonane z największą starannością z wysokiej jakości komponentów.

reklama

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE WIDOCZNE W KAŻDYM DETALU

Wiarygodność i kompetencje to wartości, którymi kierujemy się w naszych działaniach. Ekspercka wiedza technologiczna i projektowa oraz dobre praktyki zdobywane w toku lat pracy sprawiają, że jesteśmy pewnym biznesowym partnerem. Koncentrujemy się na oczekiwaniach klienta, kompleksowym doradztwie i bezpieczeństwie obsługi. W naszych realizacjach reklam i oznakowania staramy się jak najpełniej wykorzystać potencjał wizerunkowy marki klienta.

RÓŻNORODNOŚĆ TECHNOLOGICZNA SPRZYJA ZASKAKUJĄCYM EFEKTOM

Zajmujemy się obróbką tworzyw sztucznych, metali, drewna czy szkła. Szlachetność każdego
z materiałów potrafimy przekuć w unikatowe projekty - od lekkich i delikatnych form
po wielkogabarytowe konstrukcje identyfikacyjne.
W produkcji wykorzystujemy obróbkę skrawaniem, cięcie laserowe, technologię frezowania, gięcia i termoformowania, klejenie, spawanie, szlifowanie i różnego rodzaju techniki malarskie, grawerowanie, zgrzewanie i lakierowanie, druk UV oraz solventowy.

konstrukcje reklamowe spawanie

DBAŁOŚĆ
O BEZPIECZEŃSTWO
TO WIĘKSZA WARTOŚĆ KAŻDEGO PROJEKTU

W procesie realizacji zleceń ogromną wagę przykładamy do bezpieczeństwa naszych pracowników. Dbamy o stosowanie bezpiecznych technologii, sprawność maszyn i urządzeń, przestrzeganie norm jakości oraz zasad higieny pracy. Działamy odpowiedzialnie - do prac kierujemy certyfikowane zespoły techniczne, by każda instalacja zwieńczona została bezpiecznym dla otoczenia montażem reklam i jednocześnie zadowoleniem klienta z końcowego efektu naszej pracy.

NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ

Stale pracujemy nad optymalizacją procesów wewnętrznych i zwiększaniem wydajności pracy, przy jednoczesnym dostarczaniu klientom wartości, jakich oczekują. Poprzez lean manufacturing sprawnie zarządzamy produkcją, ograniczamy straty materiałowe i wspieramy pracowników w rozwijaniu ich kwalifikacji zawodowych. Zależy nam na sprawności w działaniu i umiejętnościach pozwalających stale doskonalić naszą organizację.

Mobirise
Adres

Impel Visual Solutions S.A.
ul. Marsa 56A
04-242 Warszawa
NIP 7251838537

Biuro i produkcja

ul. Obrońców Wybrzeża 6
84-207 Koleczkowo

Email: ivs@impel.pl
Tel: +48 58 573 68 29

Linki

www.impel.pl