O NAS

Czyli jak produkujemy reklamy

Już ponad 20 lat realizujemy usługi produkcji i montażu elementów wizualizacji zewnętrznej obiektów, aranżujemy wnętrza, wykonujemy instalacje reklamowe, dekoracyjne
i informacyjne. Każda przestrzeń jest dla nas inspiracją, każdy projekt wyzwaniem, każdy klient powodem do rozwoju.

Jesteśmy profesjonalistami i bardzo ważna jest dla nas dbałość o partnerskie relacje. Stawiamy na dobrą energię naszego zespołu i elastyczne podejście do wymogów naszych klientów.
Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo - począwszy od audytu, przez doradztwo
i projektowanie, do produkcji i końcowego montażu reklamy.

Przynależność do Grupy Impel zapewnia nam doświadczenie w wielu branżach, oraz dostęp do zasobów ludzkich i sprzętowych w całej Polsce. 

TECHNOLOGIA NAPĘDZA NASZE REALIZACJE

Posiadamy halę produkcyjną o wielkości 2400 m² wyposażoną w maszyny niezbędne do realizacji nawet bardzo skomplikowanych projektów. Inwestycja w technologiczne zaplecze sprawia, że zwiększamy potencjał naszych możliwości, a klientom dostarczamy produkty wykonane z największą starannością z wysokiej jakości komponentów.

Produkcja elementów oznakowania obiektów

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE WIDOCZNE W KAŻDYM DETALU

Wiarygodność i kompetencje to wartości, którymi kierujemy się w naszych działaniach. Ekspercka wiedza technologiczna i projektowa oraz dobre praktyki zdobywane w toku lat pracy sprawiają, że jesteśmy pewnym biznesowym partnerem. Koncentrujemy się na oczekiwaniach klienta, kompleksowym doradztwie i bezpieczeństwie obsługi. 

TECHNOLOGIA SPRZYJA ZASKAKUJĄCYM EFEKTOM

Zajmujemy się obróbką tworzyw sztucznych, metali, drewna czy szkła. W produkcji wykorzystujemy obróbkę skrawaniem, cięcie laserowe, technologię frezowania, gięcia i termoformowania, klejenie, spawanie, szlifowanie i różnego rodzaju techniki malarskie, grawerowanie, zgrzewanie i lakierowanie, druk UV oraz solventowy.

Wszystkie elementy oznakowania produkujemy w naszym zakładzie produkcyjnym w Koleczkowie. Obiekt o wielkości 2400m2 wyposażony jest gilotyny, frezarki, krawędziarki, walcarki, zaginarki termiczne, termoformierki, drukarki UV oraz solwetowe, lakiernię mokrą oraz proszkową.

spawanie konstrukcji reklamowej

DBAŁOŚĆ
O BEZPIECZEŃSTWO
TO WIĘKSZA WARTOŚĆ KAŻDEGO PROJEKTU

W procesie realizacji zleceń ogromną wagę przykładamy do bezpieczeństwa naszych pracowników. Dbamy o stosowanie bezpiecznych technologii, sprawność maszyn i urządzeń, przestrzeganie norm jakości oraz zasad higieny pracy. Działamy odpowiedzialnie - do prac kierujemy certyfikowane zespoły techniczne, by zapewnić bezpieczeństwo i zamierzony efekt.

NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ

Stale pracujemy nad optymalizacją procesów wewnętrznych i zwiększaniem wydajności pracy, przy jednoczesnym dostarczaniu klientom wartości, jakich oczekują. Poprzez lean manufacturing sprawnie zarządzamy produkcją, ograniczamy straty materiałowe i wspieramy pracowników w rozwijaniu ich kwalifikacji zawodowych. Zależy nam na sprawności w działaniu i umiejętnościach pozwalających stale doskonalić naszą organizację.

© Copyright 2021 Impel Visual Solutions SA | Grupa Impel | Ochrona danych osobowych | Status dużego przedsiębiorcy

Designed with Mobirise free builder