IVS oznakował największą stację paliw w Polsce

28 maja 2019

Usytuowany w Zgorzelcu dyskont paliwowy Citronex zajmuje ponad 35 tysięcy metrów kwadratowych. Klienci mają do dyspozycji 22 stanowiska tankowania, market, niedużą kafejkę, restaurację Picaro i cztery tunele myjni dla TIR-ów.

Stacja jest najnowocześniejsza w Europie. Na przykład w strefie rozrywki znajduje się interaktywny projektor, który wyświetla na podłodze gry sterowane nogami. W strefie tankowania do dyspozycji jest 24 nowoczesne stanowiska. Ponadto klienci mają do dyspozycji restaurację i market czynny także w niedziele niehandlowe. Stacja jest doskonałym miejscem na postój przed wyjazdem na zachód. Usytuowana jest przy węźle autostradowym A4 blisko niemieckiej granicy. Citronex planuje budowę kolejnych dyskontów paliwowych w kraju. 

Impel Visual Solution oznakował najnowocześniejszą stację w Europie wykorzystując ciekawe technologie: 

- Elewacje z płyt ALUCOBOND® w kolorze dedykowanym klientowi, na specjalne zamówienie. Pod elewacjami umieszczono izolację termiczną dzięki zastosowaniu układu specjalnych profili.

- Blenda budynku oraz blendy wiat wykonane z paneli ACM również na specjalne zamówienie.

- Zadaszenie łączące budynek z wiata osobową na konstrukcji stalowej pokrytej płytami z poliwęglanu komorowego. Mocowanie i wykończenie krawędzi specjalnymi profilami systemowymi, zaprojektowanymi do takich celów.

- Obudowy słupów z blachy aluminiowej walcowanej, malowane w dwóch kolorach.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć tej wyjątkowej stacji benzynowej. 

© Copyright 2021 Impel Visual Solutions SA | Grupa Impel | Ochrona danych osobowych | Status dużego przedsiębiorcy

This site was designed with Mobirise