free bootstrap template

REALIZACJE

Poznaj nasze doświadczenie

konstrukcje reklamowe spawanie

STACJE PALIW

W przeciągu ostatnich lat zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie w rebrandingu stacji paliw. Naszą przewagą jest własny zakład produkcyjny oraz ogólnopolski zasięg. Obsługujemy stacje BP, Moya, Citronex, Avia, Lukoil. Nasze ekipy montażowe zlokalizowane są w całej Polsce, gwarantujemy szybką realizację oraz długą gwarancję.

reklama

BANKI I INSTYTUCJE FINANSOWE

Dla sieci banków wykonujemy logotypy i litery przestrzenne, otoki i kasetony a także zabudowy wnętrz. Zaufały nam już takie banki jak PKO BP, Milenium, Nordea, Bank Gospodarstwa Krajowego.

konstrukcje reklamowe spawanie

RESTAURACJE

Sieci restauracji i barów szczególnie dbają o estetykę swoich placówek ze względu na wysokie wymagania klientów. Wykonaliśmy zarówno wnętrza z płyt mineralno-akrylowych i HPL jak i oznakowania zewnętrzne dla takich marek jak Mc Donalds i Sphinx.

reklama

BIUROWCE, URZĘDY, ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE

Obiekty użyteczności publicznej oraz fabryki najczęściej zamawiają tablice kierunkowe i informacyjne w celu ułatwienia poruszania się po obiektach, a także litery przestrzenne montowane na dużych wysokościach.

konstrukcje reklamowe spawanie

OBIEKTY SPORTOWE 

Wykonujemy elementy identyfikacji wizualnej na wszelkiego rodzaju imprezy sportowe, kulturalne czy biznesowe. Nasze projekty doskonale prezentują się zarówno podczas kameralnych imprez, jak i na wielkich obiektach dla wielotysięcznej widowni. Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie, by stworzyć przyjemne otoczenie, w którym emocje towarzyszące wydarzeniom będą jeszcze mocniejsze.

reklama

GALERIE HANDLOWE

Centra handlowe to miejsca szczególnie nastawione na zwracanie uwagi klientów. Reklama na budunkach handlowych to stały widok w miastach, aby została zauważona musi być naprawdę wyjątkowa.
Wśród naszych klientów znalazły się Galeria Pomorska, Galeria Amber, Galeria Galena, Galeria Corso, Galeria Kamienna, Galeria Ostrovia, Silesia Outlet. Wykonaliśmy logotypy, kasetony z logotypami najemców, piktogramy, tablice kierunkowe, a także oznakowania parkingów.

Mobirise
Adres

Impel Visual Solutions S.A.
ul. Marsa 56A
04-242 Warszawa
NIP 7251838537

Biuro i produkcja

ul. Obrońców Wybrzeża 6
84-207 Koleczkowo

Email: ivs@impel.pl
Tel: +48 58 573 68 29

Linki

www.impel.pl